WhatsApp
Telefon
  • Eşref Dinçer Mahallesi, Derya Sokak No: 12 Gemlik/BURSA
Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat Emtia Sigortası da denir. Herhangi bir yükün, belirli bir noktadan alınıp Kara, hava, deniz veya demiryolu ile belirlenen yeni konuma uygun araçlarla taşınırken oluşabilecek hasar, kayıp ve ziyanı karşılama amaçlı oluşturulmuş genel ve özel şartları olan sigorta poliçesidir. Bu evden eve nakliyat için uygulanabilir mi? Tabi uygulanması mümkün. Fakat ev taşıma ve ofis taşıma için sigorta uygulaması yapabilmek için taşıyıcı firmamın bazı yetkilerinin olması zorunludur. Bunların başında Cmr kapsamlı sigorta yapabilme. Cmr Sigorta: Malların uluslararası taşımalar esnasında zorunlu olarak yaptırılması gereken sigortadır. Peki Bunu Kimler Yapabilir? Bunu yapabilmeniz için yurt dışı ev eşyası yani zati eşya taşımacılığı yetki belgenizin olması gereklidir. Aksi taktirde böyle bir sigorta yaptırabilme imkanınız yoktur. Kapsamları is en küçük hasardan en büyük hasara, kayıp, zarar, ziyan ve zaman kaybına kadar geniş olarak kapsamaktadır.

Özgüven Nakliyat Ev, Ofis Taşıma Sigortası Kapsamları

  • Eşya taşıma süreci boyunca bütün hasar ve kayıplarınızı garanti altına alır.
  • Sözleşmede belirlenen sigorta limiti kadar sigorta gecikse bile müşterinin kah ve alacakları zedelenmez
  • Sigorta bedeli sözleşmede açıkça belirtilir
  • Sözleşme dahilinde belirtilen limitin dışındaki hasarlar da otomatik olarak karşılanır
  • Firma sözleşmeye uygun ambalaj ve paketleme yapmak zorundadır. Aksi taktirde sigorta şirketi ödemeyi firmadan çeker.

Gemlik Özgüven nakliyat olarak ister ev taşımalarında isterseniz de iş yeri taşımacılıklarından elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz eşya taşıma ve koruma malzemeleri kesinlikle sektörün en iyileridir. Özgüven Nakliyat gerçek ev ve iş yeri taşıma sigortası yapabilme yetkisine sahip nadir firmalar dandır. Değerli müşterilerimiz eşya taşıma ve koruma sigortasını her önüne gelen şirketin yapması mümkün değildir olamaz.

Sigortalı Ev Taşıma Sigortası Türleri

Ev taşıma sigortası için kullanılan sigorta türü Cmr ve Emtia’dır. Bunlar taşınma esnasında oluşabilecek bütün zahiyatı karşılar. Bununla beraber firmanın sorumluluğunu da arttırır. Sigortalama sadece eşyaların hasar alma durumunda karşılanması demek değildir. Aynı zamanda firmaya da sorumluluk yükler. Bu nedenle firma sıfır hata ile işin içinden çıkmaya çalışır. Gerçek manada sigorta yapabilen firmalar: ciddi ve profesyonel olarak hizmet sunmak zorundadırlar.

Nakliyat hizmeti için gerekli önemlerin alınmaması nedeni ile her önüne gelen bu işi yapmaya başladı. Bunun hiç bir şekilde sektöre faydası olmadı. Ev taşırken tatlı rekabet dediğimiz sistemde kim daha iyi hizmet verebilir yaşırışından kendimizi korsanlardan nasıl koruyabiliriz düşüncelerine kapıldık. Bununla birlikte taşınılan yeni adreste eksiksiz kurulumuun yapılmasıdır. Eşyalarınızı taşırken ambalajlıyor ve paketliyoruz. Bunlar hasar alma olasılığını çok büyük oranda kesmektedir. Bununla birlikte çalışanlarımızın da işlerinde profesyonel olmaları hasar alma durumunu sıfıra kadar indirmektedir.

Özgüven Nakliyat elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Bununla bilikte bazen de elimizde olmayan durumlardan sebep olarak taşımacılık esnasında hasarlar oluşabilir. Sadece taşıma esnasında hasar değil naklye sırasında da olabilir bu. Özgüven ev ofis taşıma olarak bu gibi durumlarda anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketini devreye sokuyoruz. Özgüven Nakliyat anlaşmalı olarak sigorta şirketi taşınma esnasında oluşan bütün hasarları kesinlikle değerinde karşılamaktadır.

Sigorta Yapabilen Firma İle Çalışın

Ev ofis taşıma hizmeti sunan ya da sunuyormuş gibi gösteren yerler emin olun tamamen bu yetkiye sahip kişi ya da kurumlar değildir. Evden eve nakliyat sigortası yapabilen çok az sayıda nakliye firması var. Bunu göz önünde bulundurmak zorundasınız. Bununla beraber komisyon karşılığı iş yürüten nakliyat platformları ile yapacağınız hiç bir anlaşma sigorta kapsamında olamaz. Bunun nedeni anlaştığınız yerlerin sözleşmelerinde komisyon ibaresi geçer. Anlaştığınız komisyon web siteleri ve oradaki binlerce firmanın sigorta yapma ihtimali yok. Özgüven nakliyat ev ofis taşıma olarak Avrupa standartlarında hizmet sunabilen ve bunu belgelerle kanıtlayan bir şirketiz. Sigorta şirketleri de bu işi tam anlamı ile yapamayan hiç bir sıradan nakliye şirketi ile çalışmaz. Bunun en büyük nedeni taşınma esnasında işini iyi yapamayan firma sigorta şirketini sürekli olarak zarara sokacaktır. Bizim gibi işinde gerçekten iyi firmalar sigorta şirketleri için de tercih sebebidir. Ayrıca sigorta yapabilmeniz için belirli belgelere sahip olmalısınız. Özgüven olarak bütün yetki belgelerine sahibiz. Siz isteyin şirket olarak biz gerekeni ve istediklerinizi yapalım.

Sıkça Sorulan Sorular