WhatsApp
Telefon
  • Eşref Dinçer Mahallesi, Derya Sokak No: 12 Gemlik/BURSA
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Bursa gibi iş dünyasının kalbi olarak tanımlanan büyük bir şehirde ofis taşımacılığı ve ofis taşıma hizmetlerimizi profesyonel ekibimiz ve 30 yılı aşkın tecrübemizle sizlere sunuyoruz.
Özgüven Nakliyat ofis nakliyat hizmetimizi  özel  ekip ve araç filomuzla sizlerle buluşturuyoruz. İş yerleri ve ofis gibi önem arz eden ticari merkezlerin   eşyalarının güvenle ve hasarsız bir şekilde taşınması önceliğimizdir.

İşlerinizi büyüterek yeni ve daha geniş bir mekana taşınmak durumunda kaldınız. Veya işlerinizin daha iyi yürüyeceği başka bir muhite taşınma kararı verdiniz. Bu aşamada ofis taşıma işleminizi ne kadar hızlı ve sorunsuz gerçekleştirirseniz zararınız o kadar az olacaktır.
Bu aşamada bir ofis taşıma şirketi ile irtibata geçerek hizmet talep etmeniz gerekmektedir. Kendi çalışanlarınız ve araçlarınız taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için deneyimli/uygun olmayabilir. Peki evden eve nakliyat hizmeti veren herhangi bir firmadan ofis büro taşıma hizmeti talep etmenizin sizi hayal kırıklığına uğratabileceğini biliyor musunuz?
Çünkü iş yeri taşımacılığı ile ev taşımacılığı özel deneyim ve ekipman gerektiren birbirinden farklı nakliyat hizmetleridir.  Yeterli tecrübeye sahip olmayan firmaların ofis nakliyesi konusunda kaliteli hizmet sunmasını beklemek doğru değildir. Peki ne yapmak lazım?

Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle profesyonel yardım almanız ve bunu da ofis ve iş yeri taşımacılığı konusunda deneyimli bir firma aracılığıyla yapmanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle ofis nakliyesi esnasında ofis mobilya ve araçlarınızın zarar görme riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda işlemi hızlı gerçekleştirmek suretiyle işinize daha kolay odaklanabilirsiniz. 
Profesyonel ofis taşıma işlemlerini yaklaşık 25 yıldır müşterilerine sunan firmamız size zaman kazandıracak olan tüm adımları özenle yerine getirmektedir. Eşyalarınızın toplanarak ambalajlanması, öncelik ve hassasiyetlerine göre kategorize edilerek hazır hale getirilmesi, son olarak ta sorunsuz bir şekilde yeni iş yerine taşınması aşamaları tecrübeye dayalı profesyonel hizmetlerimizdendir.

Profesyonel Ofis Taşıma

Profesyonel bir ofis taşıma hizmetinin 3 farklı adımı bulunmaktadır. Bu adımların her birini Özgüven Nakliyat olarak şirketimiz bünyesinde hizmet veren deneyimli eksper ve taşıma uzmanlarımızla birlikte gerçekleştirmekteyiz.

Ofis Nakliyat Hizmetinde 3 Adım!

Ofis nakliyatı için hizmet talep eden müşterilerimizle 3 aşamadan oluşan bir süreci takip ve tatbik etmekteyiz. Bu adımları kısaca açıklayacak olursak:

1-Ofis Taşıma Planlaması Yapılır

Başvuruda bulunan müşterimizin mevcut iş yeri ile taşınmak istediği iş yerinin konumu, yapısı incelenir. Daha sonra taşınması istenen iş yeri eşyalarının cins ve miktarları tespit edilir. Eşya hacmine en uygun olan araç belirlenir. Ayrıca yine bu aşamada eğer üst katlarda bulunan büro veya ofis için asansörlü ofis taşımacılığı hizmetinin uygunluğu kontrol edilir. Eğer tüm incelemeler sonra erdiyse müşterimize plan ve sözleşme sunulur. Ardından ofis taşıma işleminizi profesyonel olarak gerçekleştirmek için harekete geçilir.

2-Eşyaların Toplanma ve Paketlenmesi Yapılır

Ofis taşınması için belirlenen gün ve saatten yeteri kadar süre önce ekiplerimiz iş yerine gelerek gerekli demonte işlemlerini ve ambalajlama işlemlerini özenle yerine getirir. Bu aşamada lazım olan mobilya ustası, bilgisayar uzmanı, ambalaj ve taşıma ekibi hazır bulunarak üzerlerine düşen görevleri titizlikle yaparlar. Eşyalar güvenle araca yüklenir.

3-Yerleştirme ve Düzenleme Aşaması

Ofis taşıma nakliyat hizmetimizin son aşamasında ise hedef iş yerine eşyalar sorunsuz bir şekilde indirilerek eşyaların monte işlemi gerçekleştirilir. Sonra planladığınız yerlerine yerleştirilir.
Bu önemli adımda herhangi bir karışıklığın meydana gelmemesi için önem derecelerine göre numaralandırılan koliler ve içlerinde bulunan evrak, araç gibi tüm eşyalar yerlerine yerleştirilmektedir. Müşterinin onayı alındıktan sonra teslim imzaları atılarak hizmet sonlandırılır.

Ofis Taşıma Fiyatları

İşyeri taşımacılığı konusu tüm işyeri sahipleri için önem arz eden hassas bir faaliyettir. Bu yüzden kurumsal ve profesyonel düşünen iş yeri sahipleri için fiyattan ziyade ofis büro taşıma hizmetinin sorunsuz, hızlı bir şekilde gerçekleşmesi önemlidir.
Kurumsal ofis taşımacılığı konusunda en kaliteli hizmeti yıllardır sunan firmamız müşterilerine yönelik en uygun fiyatlandırmaları sunarak memnuniyet kazanmayı öncelik edinmiştir. 
Peki ofis taşıma ücretleri nedir? Ücretler neye göre belirleniyor? Ofis taşıma fiyatları ne kadar? gibi merak edilen soruları kısaca cevaplayalım.
İş yeri taşıma ücreti belirlenmesi taşınacak ofis eşyasının miktarı, ağırlığı, taşınacak konumun uzaklığı, ambalaj ve paketlemede kullanılan malzeme, personel sayısı ve araç niteliğine göre yapılmaktadır”

En doğru fiyat bilgisi ve diğer tüm detaylar için iletişim sayfamızdan veya 0538 962 09 50 nolu müşteri hizmetleri numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Ofis Taşıma Firmaları

Gerekli ekip ve deneyime sahip olan ofis taşıma şirketleri ve nakliyat firmaları hemen her il ve ilçede bulunabilmektedir. Genellikle internet üzerinden müşterileri ile irtibata şirketler referans yöntemi ile de hizmet talebi alabilmektedirler.

Bursa Ofis Taşıma

Bursa ofis taşıma nakliyat şirketi olarak tüm iş yeri sahiplerinin talep ve beklentilerine göre kusursuz hizmetimizi Özgüven Nakliyat garantisi ile sunmaktayız.
Bursa’nın merkezi tüm semt ve ilçelerinde ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bölgeler için bizden fiyat almayı unutmayın:

  • Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir

ve diğer tüm bölgelere yönelik uygun hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Sık Sorular Sorular

Ofis taşımacılığı konusunda müşterilerimiz tarafından telefonda veya yüz yüze görüşmelerimizde en çok sorular soruları derleyerek cevaplandırmak istedik.

Ofis taşımacılığını sigortalı mı yapıyorsunuz?

Evet. Hem sözleşme hem de sigorta poliçemizi imzaladıktan sonra garantili bir hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyor musunuz?

Taşıma hizmetinin hem öncesinde hem sonrasında ekspertiz hizmet ve kontrollerimiz ücretsiz şekilde yapılmaktadır.

Bilgisayar ve teknolojik araçlarımızı nasıl taşıyorsunuz?

Uzman teknik ekibimiz tarafından özenle sökülerek ambalajlanan bilgisayar ve diğer araç-gereçleriniz sizin gözetiminizde zarar görmeden taşınmakta ve tekrar montajı yapılmaktadır.

Şehirlerarası ofis taşıma hizmetiniz var mı?

Bursa çıkışlı tüm şehirlere ofis taşıma hizmeti sunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular