WhatsApp
Telefon
  • Eşref Dinçer Mahallesi, Derya Sokak No: 12 Gemlik/BURSA
Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Gemlik Özgüven evdeneve nakliyat olarak firmamıza ait özel araçlarımız ile asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ev, ofis veya herhangi bir yaşam alanınızdan eşyalarınızı alarak istediğiniz yere nakliye etmekteyiz. Bu süreçte teknolojinin sunmuş olduğu ürünlerden olan asansör sistemi kullanmaktayız. Eşyalarınızı taşıyacağınız eviniz veya ofisiniz çok yüksek katta olabilir. Kaçıncı katta olursa olsun eşyalarınız kırılmadan, çizilmeden asansörle taşımaktayız. Yoğun iş hayatından dolayı sürekli çalışan bireyler için, zaman oldukça önemlidir. Bu yüzden günümüzde taşınma sırasında da zamandan tasarruf sağlayabilmek herkes tarafından çok istenen bir durumdur. Bu isteklerin karşısında çözüm olarak asansör kullanımı sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktadır.

      Eski zamanlarda kişiler kendileri insan gücü kullanımıyla taşıma işlemini gerçekleştirmekteydiler. Bu işlem daha zahmetli ve uzun süreli olmaktadır. Birde bu şekilde eşyalarını taşıyarak, asansörü olmayan evler veya dar binalar yüzünden eşyalarına ve binalara zarar verirlerdi. Her konuda yeniliklerin olduğu günümüz şartlarında artık insan gücüne olan ihtiyaç azalmaya başlamıştır. İnsan gücünün yerini teknolojik aletler ve makineler almaya başlamıştır. Nakliye için de getirilen yenilikler arasında asansör sistemi yer almaktadır. Asansörlü nakliyat sayesinde taşınma işleminiz kısa bir zamanda gerçekleştirilmektedir. Asansör sistemini kullanacak olan ekip çalışanlarımız bu konuda gerekli eğitimleri almışlardır. Bu sayede kontrollü kullanım sergileyerek olumsuz bir durum oluşmasının önüne geçmektedirler.

 

      Her türlü taşıma işlemleriniz için firmamıza ulaşmanız yeterli olmaktadır. Firmamız telefon numaralarından bizlere ulaşıp, randevu oluşturduğunuz takdirde asansör sistemini kullanarak eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alıp yeni evinize taşımaktayız. Asansörlü nakliyat sayesinde zamandan tasarruf edilerek daha kısa sürede düzeninizi kurmanızı sağlamaktayız. Farklı yük kapasitelerine sahip ve farklı boyutlardaki asansörler ile bütün yüklerinizi rahatlıkla taşımaktayız. Firmamıza ait uzman ekibimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak bakımlarını yaptırdığımız araçlarımız konusunda da hiçbir sorun yaşamadan taşınmanızı gerçekleştirmekteyiz. Asansör sistemi kullanılırken gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak herhangi bir iş kazının oluşmasının önüne geçmekteyiz. Hızlı bir şekilde sizlerin de rahat olduğu bir taşınma işlemini belirmiş olduğunuz gün ve saatte hiçbir aksatma olmadan gerçekleştirmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular